Członkini i założycielka Spółdzielni Ogniwo, krakowskiej kawiarnio-księgarni i miejsca wymiany idei, w którym prowadzi debaty o literaturze i polityce. Ukończyła filozofię, gdzie specjalizowała się w estetyce urbanistycznej. Teksty z tej dziedziny publikowała m.in. w „Autoportrecie”, „Kontakcie" i „Równości". Zawodowo zajmuje się DTP i ilustracją. Współtworzy kombajn recenzencki „Tłusty Druk”.
Studiował elektronikę i telekomunikację, ale ostatecznie projektuje cyfrowe procesy i interakcje w EDISONDZIE. Dla ING Banku zaprojektował więcej, niż myślisz. Po pracy uczy o interfejsach na AGH w Krakowie, gra na konsoli i próbuje zrozumieć ten cały "gamedev".
Projektantka interakcji i strateżka. Pracuje nad rozwijaniem usług i produktów cyfrowych z różnymi organizacjami, od startupów po korporacje. Uczy projektowania na AGH, WSE i SWPS. Publikowała m.in. w Dwutygodniku, formach i Popmodernie. Interesuje się teorią projektowania, eksperymentami (speculative, discursive design) i digital ecologies. W wolnych chwilach rysuje kwiatki i dryfuje bez celu, najchętniej blisko natury.
Judaista, krytyk, literaturoznawca. Wykładał w Instytucie Judaistyki UJ. Przygotowuje książkę o związkach depresji i późnego kapitalizmu. Współzałożyciel "Tłustego Druku". Stale współpracuje z tygodnikiem "Polityka". Publikował m.in. w „Tekstach Drugich”, "Pamiętniku Literackim" „Znaku”, „Res Publice Nowej”, „Nowych Książkach”, „Twórczości”, „Odrze”, i „Tygodniku Powszechnym”.
Projektant, dydaktyk. Współpracuje z Evidence Prime, gdzie zajmuje się automatyzacją przeglądów systematycznych w medycynie. W latach 2013-2017 współorganizator konferencji WUD KRK. Uczy Projektowania Strategii i Psychologii Interakcji w ramach studiów podyplomowych UX&Product Design na Wydziale Humanistycznym AGH, jest również ekspertem etapu Strategia na kierunku UX Design/Product Design na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. W 2020 otrzymał wyróżnienie w kategorii "Przyjaciel Studenta" w plebiscycie Laur Dydaktyka AGH.
Projektant graficzny, współzałożyciel Studia Widok, gdzie buduje kompleksowe identyfikacje wizualne. Robił w książkach, studiował edytorstwo. Najchętniej pochyla się nad literami.
Projektantka i badaczka, z wykształcenia psycholożka. Bada i projektuje w studio EDISONDA. Uczy projektowania na SWPS. Publikowała w UX Magazynie i wspiera swoją wiedzą ekspercką program Dare IT. Wytchnienia szuka w górskich wędrówkach, kocim futerku i szalonych tańcach.
Programista i architekt oprogramowania o humanistycznych zainteresowaniach. Ukończył filmoznawstwo na UJ, studiował też na Wydziale Sztuk Performatywnych Uniwersytetu Roma Tre. Od 2013 roku pracuje jako back-end developer. Zawodowo związany ze środowiskiem start-upowym, jednocześnie krytycznym okiem patrzy na szanse i zagrożenia jakie niosą nowe technologie.
Filozof, historyk filozofii, redaktor i tłumacz. Robi w naukach pięknych. Pracuje w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN, gdzie przygotowuje pracę doktorską poświęconą apokaliptyce i teologii politycznej w XVI-wiecznej literaturze polskiej. Redaktorzy dla Fundacji Augusta hr. Cieszkowskiego, wydawcy kwartalnika „Kronos. Metafizyka, kultura, religia”; czasem ukręci serię nagrań ogólnofilozoficznych, czasem zorganizuje warsztaty albo konferencję, skalibruje żurnal gwoli bibliometrii, tu przełoży, tam wyda; lubi chodzić i czytać.
Projektantka książek i interfejsów. Zajmuje się filozofią technologii, w pracy robi narzędzia do tworzenia AI. Działała w kolektywie Rozdzielczość Chleba. Miłośniczka zdrojów.